Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Amenity wellness Zlín. Najdete v blízkosti centra Zlína, kde objevíte klidné místo k relaxaci a odpočinku. 

 

Hodinky TomTom Multi-Sport Cardio s integrovaným monitorem srdečního tepu mi pomáhají jít do každého tréninku zodpovědně a do každého závodu naplno, přitom mám své tělo pod kontrolou :-).

 

 

ENERVIT patří na českém trhu mezi nejvýznamnější značky sportovní výživy. Je to zřejmě i jediná značka na českém trhu, která se specializuje výhradně na potřeby vytrvalostních sportovců. ENERVIT tak pomáhá zkvalitnit požitek ze sportu a prohloubit jeho přínos pro lidský organizmus. Není větší požitek než si celou cestu užívat dlouhodobou energii, kterou díky ENERVIT mám :-).

 

 

 

SPORTIQUE nabízí výrobky, vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez ropných a syntetických surovin, které jsou někdy zdrojem alergií, toxinů a karcinogenů. Používá zásadně rostlinné a přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nikdy tuky a suroviny živočišného původu. Používá pouze suroviny, které bychom se nebáli dávat svým dětem, nebo je sami jíst. Neprovádí testy na zvířatech.