Kolo pro život 2014 je ve finále, završila ho Oderská Mlýnice

Specialized Rallye Sudety 2014: kluzké ale rychlé (mtbs.cz)

22.09.2014 10:48

Na Rallye Sudety se rozhodovalo o mistrovských titulech (Čt1 sportovní zprávy)

22.09.2014 10:46

Týdeník Kroměřížska: Vzrušující Rusavskou padesátku vyhrál pouze s jedním funkčním pedálem Ondřej Fojtík

22.08.2014 12:48
...     Vítězkou Rusavské 50 v kategorii žen se stala podle očekávání Irena Berková s náskokem více než šesti minut na Lenku Bulisovou. Berková zaostala za svým loňským časem o téměř tři minuty, přesto dojela v absolutním pořadí kolem padesátého místa a podruhé ve své kariéře triumfovala na Rusavské 50.     ,,Loni byla trať naprosto suchá, zatímco letos tam bylo poměrně dost bláta. Čas mohl být lepší, ale ve sjezdech jsem byla opatrná, abych se vyhnula zbytečnému...